Skierowanie na leczenie w GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Skierowanie na płatne turnusy rehabilitacyjne
Dokumenty GCR Repty
Kodeks Etyki Pracowników GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Wskaźnik funkcjonalny GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Skala uszkodzeń GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej
Gcr ReptyGórnośląskie Centrum Rehabilitacji ReptyBiuletyn Informacji Publicznej
Wejście do budynku
Informacje o GCR Repty

Sprzedaż sprzętu pokasacyjnego

W związku z planowaną wymianą łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych, informujemy wszystkich zainteresowanych o możliwości zakupu skasowanych łóżek i szafek. Warunki odprzedaży zostaną określone w kolejnym ogłoszeniu. Odsprzedaż skasowanych łóżek i szafek jest planowana na październik 2018r.

Bliższych informacji można uzyskać pod numerem
tel. 32 285 30 71 wew. 420 lub 418.

SP ZOZ "REPTY" GCR nie odpowiada za wady fizyczne i braki sprzedawanego sprzętu. W przypadku większej ilości osób zainteresowanych kupnem jednej rzeczy, jej sprzedaż odbędzie się w drodze licytacji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję