Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Aktualności

Dodano: 11.06.2024

AMFITEATR W PARKU REPECKIM

Już niedługo w Parku Repeckim, naprzeciwko tężni solankowej, powstanie nowy amfiteatr. Mowa o "Amfiteatrze w Parku Repeckim", naszym projekcie, który zwyciężył w V edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. Projekt ten otrzymał aż 3100 głosów od mieszkańców województwa!
Amfiteatr będzie uzupełnieniem oddanej niedawno do użytku "Tężni Gwarków" i stanowić będzie spójną z nim strefę rozrywki i relaksu. Zostanie wyposażony w niewielką scenę oraz mobilny ekran projekcyjny z wysokiej klasy projektorem. Widzowie będą mogli zasiąść na specjalnych ławkach i drewnianych leżankach, a w razie złej pogody skryć się pod specjalną wiatą. Obiekt będzie również dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich a w pobliżu znajdzie się mała strefa gastronomiczna.
Po zakończeniu budowy amfiteatr będzie miejscem projekcji filmowych i wydarzeń artystycznych, które umilą czas zarówno pacjentom GCR-u, jak i wszystkim gościom odwiedzającym Park Repecki.
Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji przedstawiających powstający właśnie obiekt.

Galeria

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję