Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Ogłoszenia

Park nauki, czyli edukacja i rehabilitacja w parku repeckim

W listopadzie (12.11.2021) zakończyły się prace związane z realizacją projektu "Park Nauki, czyli Edukacja i Rehabilitacja w Parku Repeckim", wybranego do realizacji w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego w 2021 roku. W ramach przedsięwzięcia w repeckim parku powstały trzy strefy: edukacyjna, ćwiczeń i rehabilitacji oraz relaksu.

Pierwsza z nich zlokalizowana jest między budynkiem naszego szpitala a Salezjańskim Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym. Składają się na nią m.in. bliźniacze lustra, koło optyczne, armata powietrzna, kołyska Newtona, peryskop, zegar słoneczny i wiele innych.

W strefie ćwiczeń i rehabilitacji, która znajduje się w okolicy amfiteatru, skorzystać można z prasy nożnej, wahadła, ławki do ćwiczeń mięśni ud, rowerka, stepera czy sztangi.

Strefa relaksu powstała zaś w bezpośrednim sąsiedztwie nowego pawilonu kardiologicznego szpitala i została wyposażona w ławki typu szezlong, na których można wypocząć w pozycji półleżącej.

Realizacja zadania w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Umowa z Województwem Śląskim podpisana 26.03.2021. Wartość całości inwestycji to 550180zł brutto w tym środki województwa 511700,83 zł brutto, środki własne 38479,17 zł brutto.

Galeria

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję