Skierowanie na leczenie w GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Skierowanie na płatne turnusy rehabilitacyjne
Dokumenty GCR Repty
Kodeks Etyki Pracowników GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Wskaźnik funkcjonalny GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Skala uszkodzeń GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej
Gcr ReptyGórnośląskie Centrum Rehabilitacji ReptyBiuletyn Informacji Publicznej
Wejście do budynku
Epuap

Elektroniczna platforma usług administracji publicznej

Adres skrzynki: agnieszkaant

Skrzynka ta działa w ramach rządowego projektu e-PUAP, który udostępnia platformę wymiany korespondencji elektronicznej na stronie WWW:
www.epuap.gov.pl

Co to jest ePUAP?
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej (ePUAP) to system informatyczny, dzięki któremu obywatele mogą załatwiać sprawy urzędowe za pośrednictwem internetu, natomiast przedstawiciele podmiotów publicznych – bezpłatnie udostępniać swoje usług w postaci elektronicznej. Ideą przyświecającą budowie ePUAP było stworzenie jednego, łatwo dostępnego i bezpiecznego elektronicznego kanału udostępniania usług publicznych.

Portal zapewnia sprawną komunikację pomiędzy:
  • Obywatelami a administracją.
  • Przedsiębiorcami a administracją.
  • Instytucjami administracji publicznej.
ePUAP dla obywateli:
Obywatele, poszukując usługi, którą chcieliby zrealizować za pośrednictwem portalu www.epuap.gov.pl, korzystają z Katalogu Usług. Jest to narzędzie standaryzujące sposób prezentowania i opisywania usług administracji publicznej. Jego celem jest utrzymywanie spójnej listy usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną oraz ich efektywne wyszukiwanie, nawigowanie, wertowanie i filtrowanie.

Aby używać systemu ePUAP do korespondencji z GCR "Repty" należy:
  • Zalogować się na platformie www.epuap.gov.pl. W przypadku braku posiadania konta, należy się wcześniej zarejestrować na tej stronie internetowej.
  • Z prawej u góry kliknąć przycisk "Alfabetyczna lista spraw"
  • Korzystając z wyszukiwarki alfabetycznej wybrać literę P i wybrać "Pismo ogólne do podmiotu publicznego" i przejść do formularza.
  • W polu odbiorca dokumentu wybrać "Wpisz adres skrytki" i wpisać adres agnieszkaant.
  • Zatwierdzić adres skrytki i wpisać tytuł oraz treść pisma.
  • Po wybraniu przycisku "Zapisz i przejdź dalej", wybieramy podpisanie za pomocą bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego kwalifikowanym certyfikatem lub korzystamy z profilu zaufanego E-Puap. Po podpisaniu aktywowana zostanie opcja umożliwiająca wysłanie dokumentu.
  • Do informacji możemy dodawać załączniki nie większe niż 3,5 MB w formatach - DOC, RTF, XLS, TXT, GIF, TIF, BMP, JPG, PDF, ZIP.
System Epuap
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję