Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Biblioteka

Biblioteka Szpitalna znajdująca się w naszym ośrodku jest miejscem, w którym prócz wypożyczenia ciekawej literatury można też usiąść w czytelni lub skorzystać z komputerów z dostępem do Internetu.

Biblioteka znajduje się na poziomie -1 obok sklepu i Sali widowiskowej.

Posiadamy w swoich zasobach ponad 7000 tytułów podzielonych na działy tj.: literatura polska, literatura obca, sensacja, kryminały, romanse, literatura piękna, fantastyka, poradniki medycyna, II wojna światowa, historia świata, religioznawstwo, podróżnicze i wiele innych.

Biblioteka jest czynna w poniedziałki, środy i czwartki od godz. 9.30 do 17.00 oraz we wtorki i piątki od godz. 9.30 do 15.30.

W czasie przerwy Bibliotekarz odwiedza z książkami pokoje chorych i wypożycza książki zainteresowanym pacjentom.

Biblioteka posiada w swoich zasobach 3 stanowiska komputerowe z dostępem do internetu, co jest szczególnie ważne dla osób dla których istotny jest szybki dostęp do wiadomości na różne tematy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych zasobów!

Galeria

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję