Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Aktualności

Dodano: 20.11.2023

NOWY SPRZĘT REHABILITACYJNY

Do GCR "Repty" dotarł nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny za prawie 900 tysięcy złotych.
Wśród pozyskanego sprzętu jest 6 aplikatorów skanujących do laseroterapii, 26 aparatów do elektroterapii, 4 urządzenia do terapii ultradźwiękowej, 5 aparatów do diatermii krótkofalowej oraz 5 urządzeń do magnetoterapii. Na liście nowego wyposażenia znalazło się również 9 urządzeń do masażu podciśnieniowego, 8 lamp Sollux, 5 inhalatorów, aparat do fizjoterapii falą uderzeniową, aparat do krioterapii oraz urządzenie do laseroterapii bez skanera.
Łącznie trafiło, aż 71 nowoczesnych urządzeń, które znacząco zwiększą możliwości naszej placówki i umożliwią świadczenie pacjentom usługi na jeszcze wyższym poziomie jakości.
Pozyskiwanie nowoczesnych urządzeń rehabilitacyjnych ma dla Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "Repty" kluczowe znaczenie. W naszym szpitalu zaledwie w przeciągu doby fizjoterapeuci wykonują przeszło 4 500 zabiegów. Tylko w ubiegłym roku leczonych (rehabilitowanych) stacjonarnie było 4 770 osób, a ambulatoryjnie przeszło 10 000. W pierwszym półroczu tego roku leczonych (rehabilitowanych) stacjonarnie było 2 850 osób, a ambulatoryjnie prawie 5 500.
Zakup sprzętu rehabilitacyjnego możliwy był dzięki dotacji otrzymanej od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. W imieniu całego personelu "Rept", dziękujemy serdecznie Panu Marszałkowi Jakubowi Chełstowskiemu i całemu Zarządowi Województwa Śląskiego za kolejne wsparcie naszej placówki.

Galeria

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję