Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekst
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Ogłoszenia

Zasady odwiedzin pacjentów w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji "REPTY" w Tarnowskich Górach

Pacjenci Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "Repty" mogą korzystać z wyjścia na zewnątrz szpitala. Spacery mogą odbywać na terenie parku. Każde wyjście na spacer/ opuszczenie szpitala, pacjent zgłasza personelowi oddziału.

Personel, pacjenci oraz osoby wchodzące na teren GCR "REPTY" zobowiązane są do zakrywania ust i nosa maseczką medyczną.

Osoby odwiedzające pacjentów mogą spotykać się z nimi w części wspólnej szpitala (hol, korytarze poza oddziałem, kawiarnia, kaplica).

Odwiedziny pacjentów w oddziale szpitalnym mogą odbywać się wyłącznie za zgodą Kierownika oddziału. Podczas odwiedzin chory może spotkać się tylko z 1 osobą.

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję