Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Aktualności

Zmieniono : 25.03.2024

Dodano: 25.03.2024

OTWARCIE TĘŻNI SOLANKOWEJ

Jest jedną z najbardziej imponujących tężni solankowych w całym województwie śląskim. Liczy ponad 6 metrów wysokości i aż 20 metrów długości. Jej powstanie było rezultatem edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, gdzie projekt ten zdobył ogromne wsparcie mieszkańców województwa, którzy przyznali mu aż 9136 punktów.
Dziś tężnia solankowa "Tężnia Gwarków" rozpoczęła swoje działanie, a po ścianach z tarniny popłynęła solanka. W obecności Radnej Województwa Śląskiego - Lucyny Ekkert, Przewodniczącego Rady Powiatu Tarnogórskiego - Przemysława Cichosza, Burmistrza Tarnowskich Gór - Arkadiusza Czecha oraz Norberta Komara - Dyrektora Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "Repty" nastąpiło uroczyste otwarcie tężni.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę wszystkich pracowników GCR Repty, którzy zaangażowali się w promocję i zgłoszenie tego projektu. Jednak przede wszystkim, chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność dla mieszkańców województwa śląskiego za ogromne wsparcie udzielone naszej tężni w trakcie głosowania. Bez waszego entuzjazmu i zaangażowania, tężnia w parku repeckim nigdy by nie powstała.

Galeria

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję