Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiej
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Aktualności

Komunikat

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz rządowymi zaleceniami w kwestii kwarantanny serdecznie prosimy mieszkańców Tarnowskich Gór i okolic o ograniczenie wizyt w zespole przyrodniczo-krajobrazowym pn. "PARK W REPTACH I DOLINA DRAMY" na terenie którego znajduje się Górnośląskie Centrum Rehabilitacji "REPTY".

Dodatkowo przypominamy, że ze względu na podjęte działania w zakresie bezpieczeństwa w naszej placówce obowiązuje do odwołania zakaz odwiedzin pacjentów. Tym samym jest on zamknięty dla osób postronnych, więc niemożliwe jest korzystanie z obiektów znajdujących się na terenie szpitala takich jak kawiarnia oraz toalety.

Prosimy o zrozumienie powagi sytuacji i zastosowanie się do naszej prośby.

Dyrekcja Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "REPTY" im. gen. Jerzego Ziętka.

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję