Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekst
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Ogłoszenia

Pracownia EMG w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji "Repty"

Pracownia oferuje możliwość weryfikacji czynności elektrycznej mięśni i uszkodzenia przewodnictwa nerwów obwodowych poprzez następujące badania:

  • elektroneurografię (ENG),
  • elektromiografię (EMG),
  • próbę miasteniczną,
  • próbę tężyczkową.

Świadczenia realizowane są na podstawie skierowania lekarza specjalisty neurologa lub chirurga, w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Dysponujemy również możliwością usług komercyjnych - zobacz cennik.

Dysponujemy krótkimi terminami oczekiwania na badanie. Nasi pracownicy zapewniają profesjonalizm w trakcie badania dzięki czemu wynik umożliwia lekarzowi właściwy dobór terapii.

Galeria

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję