Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Aktualności

Zmieniono : 29.01.2024

Dodano: 16.01.2024

"BIEG W ŚMIESZNYM PRZEBRANIU" W RAMACH 32. FINAŁU WOŚP

W minioną niedzielę zagraliśmy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Na terenie Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "Repty" miało miejsce wydarzenie pn. "Bieg w śmiesznym przebraniu" zorganizowane przez Tarnogórskie Stowarzyszenie Obywatelskie we współpracy z naszą placówką. 51 biegaczy przebranych w przeróżne, zabawne stroje przebiegło trasę od parkingu przy wjeździe do GCR aż do nowopowstałej tężni solankowej zbierając z tej okazji aż 1 660 zł do e-skarbonki WOŚP.
Po zakończeniu biegu, jego uczestnicy udali się do Sali widowiskowej GCR-u gdzie nastąpiło rozdanie dyplomów i pamiątkowych medali za udział w biegu. Na Sali wystąpił także duet gitarowy Kupiński Guitar Duo oraz zaprezenowała się grupa taneczna "Sie Chce" Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku. Całemu wydarzeniu towarzyszyły kiermasze książek oraz zabawek a także warsztaty rękodzieła dla najmłodszych. Uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z bezpłatnych badań i porad m.in. logopedy, psychologa oraz pielęgniarki a także skosztować pysznego ciasta przygotowanego przez pracowników i przyjaciół "Rept".
Orkiestrę można wspierać w dalszym ciągu! Obecnie w serwisie Allegro trwają aukcję przedmiotów zaoferowanych przez nasz szpital. Licytować można spacer w komorze kriogenicznej (- 120°C), własną ławeczkę w parku repeckim oraz naukę strzelania z łuku. Aukcje dostępne są tutaj. Gorąco zachęcamy także do dalszego wspierania WOŚP poprzez wpłaty na jej rzecz za pomocą e-skarbonki dostępnej tutaj.

Galeria

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję