Skierowanie na leczenie w GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Skierowanie na płatne turnusy rehabilitacyjne
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej
Dokumenty GCR Repty
Pouczenie o udostępnieniu dokumentacji medycznej
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Dokumenty GCR Repty
Zasady dostępu do informacji publicznej
Dokumenty GCR Repty
Skierowanie na rehabilitację - pacjenci ze śpiączkąDokumenty GCR Repty
Wniosek o przyjęcie - pacjenci ze śpiączkąDokumenty GCR Repty
Informacja dla pacjenta i rodziny - pacjenci ze śpiączkąDokumenty GCR Repty
Zaświadczenie o podpisie - pacjenci ze śpiączką
Dokumenty GCR Repty
Potwierdzenie przyjęcia dokumentów - pacjenci ze śpiączką
Dokumenty GCR Repty
Karta leczenie żywieniowe - pacjenci ze śpiączką
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o zgodę na ekspozycję materiałów reklamowych
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o zgodę na wizytę przedstawiciela medycznego/handlowego
Dokumenty GCR Repty
Regulamin prowadzenia reklamy na terenie GCR "Repty"
Oddanie wniosku jest równoznaczne z akceptacją regulaminu prowadzenia reklamy na terenie GCR "Repty". Pobierz również regulamin i zapoznaj się z nim.

AKCEPTUJĘ - POBIERZANULUJ
Oddanie wniosku jest równoznaczne z akceptacją regulaminu prowadzenia reklamy na terenie GCR "Repty". Pobierz również regulamin i zapoznaj się z nim.

AKCEPTUJĘ - POBIERZANULUJ
Gcr ReptyGórnośląskie Centrum Rehabilitacji ReptyBiuletyn Informacji Publicznej
Wejście do budynku
Informacje

Informacja dla osób ze znaczną niepełnosprawnością

Zasady obowiązujące przy przyjęciu w Poradni Rehabilitacyjnej
  • Obowiązuje skierowanie na dotychczasowych zasadach.
  • Pacjenci przyjmowani są poza kolejnością co nie oznacza że, koniecznie w dniu zgłoszenia. W dniu zgłoszenia wyznaczona jest data przyjęcia (w Poradni Rehabilitacyjnej nie obowiązuje termin 7 dniowy).
  • Przyjęcie do Działu Fizjoterapii realizowane jest na dotychczasowych zasadach - obowiązuje skierowanie. Ze względu na bardzo długie kolejki oczekujących pacjenci będą przyjmowani poza kolejnością. Ponieważ wszystkie miejsca fizjoterapeutyczne są zajęte, a już wyznaczony chory nie może utracić swojej daty zabiegów trwają prace nad zwiększeniem możliwości Działu Fizjoterapii. Daty zabiegów dla Pacjentów ze znacznym stopniem niepełnosprawności będą ustalane indywidualne w miarę możliwości.
  • Pacjent ze znacznym stopniem niepełnosprawności oczekujący dotychczas w kolejce może z tej kolejki zostać wypisany na własną prośbę i mieć ustalone terminy poza kolejnością. Należy jednak sprawdzić czy nowy termin będzie korzystny względem już posiadanego.
  • Przychodząc do Poradni chory zobowiązany jest posiadać dokument potwierdzający znaczny stopień niepełnosprawności.
  • Wizyty domowe są realizowane po spełnieniu dotychczasowych warunków - do zapoznania się w Recepcji, po przedstawieniu skierowania lekarskiego. Data wizyty zostanie wyznaczona poza kolejnością w miarę posiadanych możliwości. Powyższe dotyczy także fizjoterapii domowej.
  • W Poradni Kardiologicznej nie obowiązuje skierowanie. Pacjenci przyjmowani są poza kolejnością do 7 dni od zgłoszenia i przedstawienia dokumentu poświadczającego znaczny stopień niepełnosprawności.
Zasady obowiązujące przy przyjęciu do Oddziału Rehabilitacji Ogólnoustrojowej, neurologicznej, kardiologicznej i do Ośrodka Dziennej Rehabilitacji Kardiologicznej

W rehabilitacji stacjonarnej (w oddziale) obowiązuje skierowanie i spełnienie wszystkich warunków zawartych w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych w rehabilitacji medycznej. Po spełnieniu warunków Pacjent przyjmowany jest poza kolejnością, data jest wyznaczana indywidualnie tak aby zakwalifikowany już chory nie stracił swojego miejsca.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję