Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekst
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Ogłoszenia

Szybkie terminy przyjęcia na oddziały rehabilitacji kardiologicznej

Szukasz bezpłatnej rehabilitacji kardiologicznej refundowanej przez Narodowy Fundusz Zdrowia?

Mamy dla Ciebie ważne informacje dotyczące warunków skierowania, przyjęcia oraz rehabilitacji w naszym Centrum. Zapewniamy szybkie terminy przyjęcia na oddziały rehabilitacji kardiologicznej.

Każdy pacjent, który choruje z powodów kardiologicznych ma prawo do rehabilitacji. W szczególności pacjenci po leczeniu choroby wieńcowej oraz pacjenci z niewydolnością serca mają zabezpieczone i opłacone przez Narodowy Fundusz Zdrowia prawo do rehabilitacji w warunkach oddziału rehabilitacji kardiologicznej. Pacjenci, którzy zostali poddani rehabilitacji żyją dłużej a ich jakość życia jest lepsza.

Poproś swojego lekarza kardiologa, kardiochirurga, internistę lub lekarza specjalistę rehabilitacji o skierowanie. Wymienieni lekarze specjaliści wypisują skierowanie jak do każdego oddziału szpitalnego lub na formularzu dostępnym na stronie www naszego Centrum. Wykorzystaj swoją szansę.

Szczegóły pod numerem telefonu: 32 390 17 31, 32 390 17 71.

Zobacz informację
Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję