Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Ogłoszenia

Dodano: 01.07.2024

Pijąc wodę zadbaj o środowisko i bądź eko

Woda odgrywa kluczową rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Jest niezbędna do prawidłowego przebiegu procesów metabolicznych, regulacji temperatury ciała oraz transportu składników odżywczych i tlenu do komórek. Prawidłowe nawodnienie wspiera zdrowie układu krążenia, trawiennego oraz nerwowego, a także pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu. Codzienne spożywanie odpowiedniej ilości wody jest zatem fundamentem zdrowego stylu życia.

W każdym budynku naszego szpitala znajduje się dystrybutor z wodą, dostępny bezpłatnie dla wszystkich pacjentów. Woda jest niezbędna dla zdrowia, dlatego zachęcamy do jej regularnego spożywania. Dbając o środowisko, korzystaj z dystrybutora i ograniczaj zużycie plastikowych butelek.

Stosowanie dystrybutorów z wodą zamiast wody butelkowanej jest ekologiczną, ekonomiczną i zdrową alternatywą, która przynosi korzyści zarówno ludziom, jak i środowisku.

Dystrybutor z wodą EKO

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję