Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekst
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Ogłoszenia

Ogłoszenie dotyczące możliwości wynajmu/dzierżawy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach informuje o możliwości wynajęcia/wydzierżawienia:

  • Pomieszczeń użytkowych z zapleczem socjalnym, znajdujących się w budynku Kotłowni SP ZOZ "REPTY" GCR o powierzchni ok. 90 m2.
  • Terenu byłego lądowiska helikopterów, zlokalizowanego przy ulicy Repeckiej, stanowiący część działki o nr 100/25, o całkowitej powierzchni utwardzonej 3 920 m2.
  • Działki rolnej nr 100/25, klasa ziemi IV a, o powierzchni 2,30 ha.

Osoba do kontaktu:
Kierownik Działu Techniczno-Inwestycyjnego Pan Marcin Szeląg - tel. (32) 390 15 01, (32) 390 15 10.

Dokumenty

Koperta życiaOgłoszenie

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję