Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekst
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Aktualności

Świadczenia rehabilitacyjne realizowane przez Poradnię Rehabilitacyjną.

Informujemy, że z dniem 5 maja br. w Górnośląskim Centrum Rehabilitacyjnym "Repty" zostały wznowione świadczenia rehabilitacyjne realizowane przez Poradnię Rehabilitacyjną. Dodatkowo uruchomione zostały również fizjoterapeutyczne wizyty domowe.

Zabiegi realizowane są wyłącznie w wyznaczonych gabinetach z uwzględnieniem wymaganego rozdziału czasowego pomiędzy kolejnymi przyjętymi pacjentami oraz obowiązującymi zaleceniami epidemiologicznymi. Wejście i wyjście dla pacjentów jest dostępne tylko przez Poradnię Rehabilitacyjną.

Z powodu pandemii zabiegi fizjoterapeutyczne nie odbywają się w wyznaczonych wcześniej terminach. W sprawie nowego terminu prosimy o kontakt z Poradnią Rehabilitacyjną. Personel poradni będzie się kontaktował telefonicznie z pacjentami oraz udzielał informacji w sprawie zabiegów.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numer: 32 390 13 87

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję