Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiej
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Aktualności

Wznowienie świadczeń rehabilitacyjnych realizowanych przez Poradnię Rehabilitacyjną.

Informujemy, że z dniem 5 maja br. w Górnośląskim Centrum Rehabilitacyjnym "Repty" zostały wznowione świadczenia rehabilitacyjne realizowane przez Poradnię Rehabilitacyjną. Dodatkowo uruchomione zostały również fizjoterapeutyczne wizyty domowe.

Zabiegi realizowane są wyłącznie w wyznaczonych gabinetach z uwzględnieniem wymaganego rozdziału czasowego pomiędzy kolejnymi przyjętymi pacjentami oraz obowiązującymi zaleceniami epidemiologicznymi. Wejście i wyjście dla pacjentów jest dostępne tylko przez Poradnię Rehabilitacyjną.

Świadczenia są realizowane według dotychczas obowiązującej kolejki. Personel poradni będzie się kontaktował telefonicznie z pacjentami oraz udzielał informacji w sprawie zabiegów prowadzonych przez Poradnię Rehabilitacyjną.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numer: 32 390 13 87

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję