Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Aktualności

Zmieniono : 29.08.2023

Dodano: 29.08.2023

ZAGŁOSUJ NA NASZE PROJEKTY W V EDYCJI BUDŻETU MARSZAŁKOWSKIEGO

Ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone do V Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji przygotowało dwa zadania, które walczą o realizację.
W puli "REGIO" zgłoszony jest projekt pn. "Od Juniora do Seniora" - komputerowe badanie stóp dla mieszkańców województwa śląskiego. Drugi zaś projekt został zgłoszony w puli "EKO" pn. "Amfiteatr w Parku Repeckim".
W ramach projektu pn. "Od Juniora do Seniora" - komputerowe badanie stóp dla mieszkańców województwa śląskiego zorganizowany zostanie cykl bezpłatnych konsultacji podologicznych przeprowadzonych przez fizjoterapeutów specjalizujących sięw rehabilitacji stóp. Obejmie on mieszkańców województwa śląskiego, w wieku od 5 do 99 lat.
Drugi zaś zgłoszony projekt jest pod nazwą "Amfiteatr w Parku Repeckim". Jego budowa pozwoli na zwiększenie liczby miejsc siedzących wokół powstającej tu teżni solankowej. Te inwestycje bez wątpienia będą atrakcją turystyczną o .... leczniczych właściwościach.
Warto także przypomnieć, że w trakcie realizacji są dwie inwestycje, które zwyciężyły w ramach IV edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego. To "Centrum Leczenia Bólu w Reptach w oparciu o hiperbarię tlenową" oraz "Tężnia Gwarków w Reptach".
Zrealizowane już zadania, w ramach wcześniejszych edycji wspomnianego wyżej budżetu powstały pod nazwą: "Parkuj w parku - budowa eko parkingu dla pacjentów oraz pracowników przy "REPTY" GCR oraz "Park Nauki, czyli edukacja i rehabilitacja w Parku Repeckim" i " EKO - PARK - ekologiczny rodzinny plac zabaw i ogrody deszczowe w Parku Repeckim w Tarnowskich Górach" .
Głosowanie odbywa się elektronicznie na stronie: bo.slaskie.pl w dniach 19 sierpnia br. do 12 września br. Wyniki z listą zadań do realizacji poznamy do 11 października br.
Głosowanie: https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/5
Zadania z puli EKO:
MBO-0031/W/23 - "Amfiteatr w Parku Repeckim"
Zadania z puli REGIO:
Zadania w podregionie 4. Podregion obejmujący powiaty: gliwicki, lubliniecki, tarnogórski oraz miasta na prawach powiatu: Bytom, Gliwice
MBO-0134/P4/23 - "Od Juniora do Seniora" - komputerowe badanie stóp dla mieszkańców województwa śląskiego

Galeria

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję