Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Aktualności

Zmieniono : 17.10.2023

Dodano: 17.10.2023

ZOSTAŁO 10 DNI DO XII OGÓLNOPOLSKIEJ KONFERENCJI LOGOPEDYCZNEJ

Kompleksowa terapia logopedyczna pacjentów z chorobami neurologicznymi - od juniora do seniora" - pod takim tytułem odbędzie się 27 października br. tegoroczna Ogólnopolska Konferencja Logopedyczna w GCR "Repty".
Nadrzędnym celem konferencji jest propagowanie idei kompleksowości i interdyscyplinarności procesu rehabilitacji logopedycznej osób z różnymi deficytami neurologicznymi. Kompleksowość terapii przejawia się oddziaływaniem wielospecjalistycznego zespołu terapeutycznego na zróżnicowaną wiekowo populację pacjentów - od juniora do seniora.
W trakcie konferencji odbędzie się sześć warsztatów szkoleniowych, które mają na celu pogłębienie wiedzy uczestników oraz jej praktyczne zastosowanie w terapii pacjenta.
Wydarzenie odbędzie się 27.10.2023 r. w godzinach 9.00 -17:30 w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji "Repty" w Tarnowskich Górach przy ul. Śniadeckiego 1.
Konferencja objęta jest Honorowym Patronatem Wojewody Śląskiego Jarosława Wieczorka, Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego, Starosty Powiatu Tarnogórskiego Krystyny Kosmali, Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry Arkadiusza Czecha oraz Jego Magnificencji Rektora Akademii Humanitas prof AH, dr. hab. Michała Kaczmarczyka.
Zapisy dostępne są na stronie www.ptl.katowice.pl oraz na ptlslask na facebooku

Galeria

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję