Skierowanie na leczenie w GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Skierowanie na płatne turnusy rehabilitacyjne
Dokumenty GCR Repty
Kodeks Etyki Pracowników GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Wskaźnik funkcjonalny GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Skala uszkodzeń GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej
Gcr ReptyGórnośląskie Centrum Rehabilitacji ReptyBiuletyn Informacji Publicznej
Zabiegi fizjoterapii
Informacje

Chorobowe bez papierka od 1 grudnia (e-ZLA)

Już w najbliższą sobotę e-zwolnienia stają się jedyną możliwą formą zwolnień lekarskich. Dłużej otwarte będą sale obsługi klienta i Centrum Obsługi Telefonicznej.

W piątek, 30 listopada, lekarze będą mogli skorzystać z pomocy pracowników sal obsługi klienta zabrzańskiego Oddziału ZUS do godz. 18. Dzień później, czyli 1 grudnia, Oddział ZUS w Zabrzu organizuje tzw. Białą Sobotę
(godz. 9-13)
, podczas której lekarze będą mogli skorzystać z konsultacji w zakresie wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich. Wszyscy ci lekarzy, którzy nie mają jeszcze swojego profilu na PUE ZUS, będą mogli tego dnia zarejestrować profil, uzyskać certyfikat ZUS do podpisywania e-ZLA oraz przeszkolić się z wystawiania e-zwolnień.

Zabrzański Oddział ZUS serdecznie zaprasza do wszystkich terenowych jednostek - siedziby Oddziału ZUS w Zabrzu, Inspektoratu ZUS w Tarnowskich Górach, Biura Terenowego ZUS w Bytomiu i Gliwicach.

Przez cały weekend będzie można skorzystać z pomocy konsultantów Centrum Obsługi Telefonicznej pod numerem telefonu 22 560 16 00. Infolinia ZUS w sobotę i niedzielę będzie czynna od 8.00 do 21.00. W tych dniach będzie obsługiwać tylko i wyłącznie sprawy związane z e-zwolnieniami. Z kolei już od 3 grudnia Centrum Obsługi Telefonicznej w zakresie e-ZLA będzie obsługiwać klientów w wydłużonych godzinach, tj. od 6 do 22.

Zabrzański Oddział ZUS również uruchomił dodatkowe linie telefoniczne.
Więcej informacji w zakresie e-ZLA można uzyskać przez cały grudzień w godzinach od 8.00 do 18.00 pod numerem telefonu 502 009 884 lub 502 001 307.

Powrót aktualności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję