Skierowanie na leczenie w GCR "Repty"
Dokumenty GCR Repty
Skierowanie na płatne turnusy rehabilitacyjne
Dokumenty GCR Repty
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej
Dokumenty GCR Repty
Pouczenie o udostępnieniu dokumentacji medycznej
Dokumenty GCR Repty
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
Dokumenty GCR Repty
Zasady dostępu do informacji publicznej
Dokumenty GCR Repty
Skierowanie na rehabilitację chorych ze śpiączką
Gcr ReptyGórnośląskie Centrum Rehabilitacji ReptyBiuletyn Informacji Publicznej
Zabiegi fizjoterapii
Informacje

Przekaż 1% podatku na rzecz GCR "Repty" na zakup sprzętu

Fundacja "PRO-EKO" z Łazisk Górnych to zaprzyjaźniony podmiot wspierający GCR "REPTY" już od lat 90-tych ubiegłego wieku. Dzięki darowiznom fundacji wielokrotnie możliwe było zakupienie sprzętów medycznych, które potem służyły pacjentom i pracownikom przez wiele lat.

Także w tym roku możemy liczyć na wsparcie fundacji. W dniu 29 marca b.r. podpisano porozumienie na mocy którego fundacja utworzyła dwa subkonta, na których gromadzone będą darowizny na rzecz GCR "REPTY" z indywidualnych wpłat oraz z 1% podatku dochodowego.

Cel wykorzystania zgromadzonych środków to przede wszystkim zakupy sprzętu medycznego i aparatury medycznej, podnoszenie kwalifikacji kadry medycznej oraz realizacja programów zdrowotnych przeznaczonych dla społeczeństwa Ziemi Śląskiej.

Szczegółowe informacje:
dokument do pobrania w GCR ReptyWzór deklaracji

Powrót aktualności

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję