Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiej
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Aktualności

II edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego

Projekt zagospodarowania parku krajobrazowego zgłoszony przez CGR "Repty" - Bezpieczeństwo dla juniora, rekreacja dla seniora.

Projekt zgłoszony przez nasz szpital zakłada przeprowadzenie prac związanych z zagospodarowaniem terenu parku zlokalizowanego przy ul. Śniadeckiego w Tarnowskich Górach, pomiędzy Salezjańskim Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym a GCR "Repty". W jego ramach miałaby nastąpić przebudowa i remont istniejących alejek parkowych oraz wymiana miejsc do wypoczynku w postaci małej architektury.

Realizacja przyczyni się jednocześnie do poprawy bezpiecznej komunikacji pomiędzy pobliską szkołą, a przystankiem autobusowym. Obecnie drogę do szkoły przecina bezpośrednio jezdnia o dużym natężeniu ruchu. Projekt zgłoszony przez naszą placówkę oprócz rewitalizacji parkowej infrastruktury przewiduje także wykonanie bezpiecznego przejścia dla pieszych. Dzięki temu dzieci, młodzież oraz kadra pedagogiczna, a w tym osoby z niepełnosprawnością, będą mogły bezpiecznie i komfortowo pokonywać trasę spod szkoły do przystanku.

Projekt został zarejestrowany numerem MBO-0003/W/20. Głosowanie trwa od 9 do 23 września. W tym terminie wszyscy mieszkańcy regionu, a przede wszystkim Tarnogórzanie mają szansę przyczynić się do poprawy walorów estetycznych i poprawy swojego bezpieczeństwa. Głosowanie odbywa się elektronicznie.

Zagłosuj elektronicznie na ten projekt wybierając zakładkę - "Zadania o zasięgu wojewódzkim" oraz numer MBO-0003/W/20:
Zobacz informacjęGłosowanie eletroniczne na nasz projekt MBO-0003/W/20

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję