Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna "Repty" GCR

Informacje

Z dniem 1 stycznia 2000 roku Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna przy SP ZOZ Górnośląskim Centrum Rehabilitacji "Repty" rozpoczęła swoją działalność. Zadaniem Poradni jest świadczenie usług rehabilitacji leczniczej w schorzeniach kardiologicznych, ortopedycznych i neurologicznych.

Z dniem 26 października 2022 w Repty GCR rozpoczęła działalność Poradnia Rehabilitacyjna dla Dzieci. Zadaniem Poradni jest świadczenie usług rehabilitacji leczniczej w schorzeniach kardiologicznych, ortopedycznych i neurologicznych.
W poradni prowadzimy terapię wad postawy ukierunkowaną na wzmacnianie mięśni głębokich stabilizujących sylwetkę, ćwiczenia stabilizujące kręgosłup i miednicę oraz kompleksowe ćwiczenia kończyn dolnych (wady stóp i kolan) dobrane indywidualnie do potrzeb dzieci. Ponadto prowadzimy fizjoterapię pediatryczną po urazach (złamaniach, zwichnięciach i skręceniach stawów). Zapraszamy również dzieci cierpiące na otyłość, które są szczególnie zagrożone wadami postawy.

Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna "Repty" GCR oferuje:

1. Konsultacje i świadczenia w poradniach specjalistycznych:

  • Rehabilitacyjnej.
  • Kardiologicznej.
  • Rehabilitacyjnej dla dzieci.
Telefon ambulatorium

Ambulatorium rejestracja: 32 39 01 387

2. Ośrodek Rehabilitacji Dziennej (ORD) w ramach umowy z NFZ.

Telefon ambulatorium

ORD rejestracja: 32 39 01 565

Zasady przyjęcia do poradni

Kierować pacjentów do Poradni mogą lekarze (POZ) oraz lekarze specjaliści w ramach zasad określanych w kontrakcie z Narodowym Funduszem Zdrowia. Po zweryfikowaniu rozpoznania lekarze specjaliści rehabilitacji medycznej, ustalają konieczny zakres badań diagnostycznych i zabiegów rehabilitacyjnych.

Zasady przyjęcia do poradni rehabilitacyjnej dla dzieci.

Skierowanie do Poradni Rehabilitacyjnej wystawia lekarz POZ, do którego chodzi dziecko.

Godziny przyjęć lekarzy specjalistów - ustalenie badań diagnostycznych i zabiegów rehabilitacyjnych

  • Poradnia Rehabilitacji - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od 9.00 do 14.00.
  • Poradnia Kardiologiczna - poniedziałek od 12.00 do 17.00, wtorek, środa: od 9.00 do 14.00.
  • Poradnia Rehabilitacji dla dzieci - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek: od 9.00 do 14.00.
  • Ustalanie zabiegów fizjoterapeutycznych w Poradni Rehabilitacyjnej - od poniedziałku do piątku od 8.30 do 11.00.
Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję