Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Dojazd do "Repty" GCR

Obwodnicą na Stare Tarnowice, a następnie drogą w kierunku Zbrosławic. Przy drodze znajdują się drogowskazy ułatwiające dojazd. Autobusy - linia numer 3, 135, 614 i 780 oraz niektóre trasy linii nr 142 i 153. Przy dworcu autobusowym i kolejowym znajduje się również postój TAXI.

Nieruchomość SP ZOZ "REPTY" Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji zlokalizowana jest na terenie zabytkowego zespołu przyrodniczo - krajobrazowego pn. "PARK W REPTACH I DOLINA DRAMY" (Rozporządzenie Nr 46/02 Wojewody Śląskiego z dnia 11.07.2002 r. w sprawie uznania za zespół przyrodniczo - krajobrazowy wielkoprzestrzennej kompozycji krajobrazowej zlokalizowanej na terenie gmin Tarnowskie Góry i Zbrosławice).

Wszyscy użytkownicy nieruchomości zobowiązani są do dołożenia wszelkich starań mających na celu ochronę tego publicznego dobra. W związku z powyższym wjazd na teren Parku jest płatny.

Dokumenty do pobrania

dokument do pobrania w GCR ReptyRegulamin parkingu i wjazdu na teren Parku Repeckiego oraz Cennik opłat postojowych

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję