Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiej
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Dojazd do GCR "Repty"

Obwodnicą na Stare Tarnowice, a następnie drogą w kierunku Zbrosławic. Przy drodze znajdują się drogowskazy ułatwiające dojazd. Autobusy - linia numer 3, 135, 614 i 780 oraz niektóre trasy linii nr 142 i 153. Przy dworcu autobusowym i kolejowym znajduje się również postój TAXI.

Nieruchomość SP ZOZ "REPTY" Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji zlokalizowana jest na terenie zabytkowego zespołu przyrodniczo - krajobrazowego pn. "PARK W REPTACH I DOLINA DRAMY" (Rozporządzenie Nr 46/02 Wojewody Śląskiego z dnia 11.07.2002 r. w sprawie uznania za zespół przyrodniczo - krajobrazowy wielkoprzestrzennej kompozycji krajobrazowej zlokalizowanej na terenie gmin Tarnowskie Góry i Zbrosławice).

Wszyscy użytkownicy nieruchomości zobowiązani są do dołożenia wszelkich starań mających na celu ochronę tego publicznego dobra. W związku z powyższym wjazd na teren Parku jest płatny.

Dokumenty do pobrania

dokument do pobrania w GCR ReptyInformacja o opłatach za wjazd na teren zabytkowego zespołu przyrodniczo - krajobrazowego "Park w Reptach i dolina Dramy"

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję