Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Fizjoterapia

Fizjoterapia

Fizjoterapia jest prowadzona w oddziałach szpitalnych, ambulatoryjnie w Poradni Rehabilitacyjnej oraz w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej.

Jej bazę stanowi 24 sal gimnastycznych oraz 27 specjalistycznych gabinetów zabiegowych z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii. Zaplecze techniczne pionu podlega ciągłej modernizacji i jest uzupełniane aparaturą, która spełnia wysokie wymagania Unii Europejskiej.

W przeciągu doby pacjenci poddawani są około 5500 zabiegów. Personel pionu składa się ze 138 pracowników. Są wśród nich fizjoterapeuci, masażyści, terapeuci zajęciowi oraz ratownicy wodni. Ich umiejętności zawodowe doskonalone są poprzez zdobywanie specjalizacji oraz stałe podnoszenie kompetencji zawodowych przez liczne kursy i szkolenia.

Potwierdzeniem odpowiednich kwalifikacji zawodowych są wysokie oceny wystawiane przez pacjentów. Pion fizjoterapii stanowi bazę praktyczną i szkoleniową dla studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Wydziału Nauk o Zdrowiu w Katowicach. Pracownicy działu biorą aktywny udział w realizacji programów promocji zdrowia. Dla osób niepełnosprawnych z terenu woj. śląskiego prowadzone są systematyczne zajęcia aktywnej rehabilitacji ruchowej.

Galeria

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję