Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiej
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Aktualności

II edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego

Edukacja i rehabilitacja w Parku Repeckim w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego - projekt, którego celem jest budowa Parku Nauki w Parku Repeckim przy Górnośląskim Centrum Rehabilitacji "Repty".

Projekt został zgłoszony przez Przemysława Cichosza, Przewodniczącego Rady Powiatu. Jego głównym celem jest podkreślenie krajobrazowych i rekreacyjnych walorów Parku Repeckiego. Realizacja zadania zakłada utworzenie trzech stref: edukacyjnej (park nauki), rehabilitacyjnej (siłownia "pod chmurką") oraz strefy relaksu (słoneczna polana).

Celem inicjatywy jest połączenie walorów krajobrazowych Parku Repeckiego z możliwością nauki oraz rekreacji. W strefie edukacji będą zamontowane takie urządzenia, jak np. kołyska Newtona, wir wodny czy armata powietrzna, które pomogą wyjaśnić zjawiska fizyki zachodzące w przyrodzie. Ponadto, w ramach strefy rehabilitacji chcemy zainstalować przyrządy do ćwiczeń na świeżym powietrzu (siłownia zewnętrzna). Całość dopełnią elementy małej architektury, czyli leżanki plenerowe oraz ławki parkowe o ergonomicznym kształcie, które umożliwią relaks na słonecznej polanie.

Projekt został zarejestrowany numerem MBO-0119/P4/20. Głosowanie trwa od 9 do 23 września. W tym terminie wszyscy mieszkańcy regionu, a przede wszystkim Tarnogórzanie mają szansę przyczynić się do poprawy walorów estetycznych i poprawy swojego bezpieczeństwa. Głosowanie odbywa się elektronicznie.

Zagłosuj elektronicznie na ten projekt wybierając zakładkę - "Zadania w podregionie. Podregion obejmujący powiaty: gliwicki, lubliniecki, tarnogórski oraz miasta na prawach powiatu: Bytom, Gliwice" oraz numer MBO-0119/P4/20:
Zobacz informacjęGłosowanie eletroniczne na projekt MBO-0119/P4/20

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję