Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekstfacebook
Logo "Repty" GCR

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach


Aktualności

Zmieniono : 10.01.2024

Dodano: 10.01.2024

PROGRAM PILOTAŻOWY - "DOBRY POSIŁEK W SZPITALU"

Od 22 grudnia 2023 roku Górnośląskie Centrum Rehabilitacji "Repty" uczestniczy w programie pilotażowym pod nazwą "Dobry posiłek w szpitalu".
Celem tego programu jest wprowadzenie optymalnych praktyk żywieniowych dla pacjentów podczas pobytu w szpitalu, jednocześnie zwiększając dostępność porad żywieniowych. Proces wyboru odpowiedniej diety rozpoczyna się od oceny stanu odżywienia pacjenta.
Posiłki są starannie przygotowywane zgodnie z ustalonym jadłospisem, spełniając najwyższe standardy sanitarno-higieniczne, gwarantując odpowiednie wartości energetyczne i odżywcze oraz uwzględniając jednostkę chorobową pacjenta.
W ramach programu zapewniamy także indywidualne konsultacje żywieniowe dla pacjentów. Jest to istotny element procesu leczenia, pomagający zrozumieć znaczenie odpowiedniej diety w kontekście danego schorzenia. Wielokrotnie zdarza się, że pacjenci, nieświadomi błędów żywieniowych, mogą negatywnie wpływać na swój proces zdrowienia oraz rehabilitacji. Dlatego posiadanie wiedzy na temat zasad żywienia, często wymagających zmian nawyków żywieniowych i stylu życia, jest kluczowe dla poprawy stanu zdrowia.
Na naszej stronie internetowej udostępniamy jadłospisy oraz fotografie posiłków, aby pacjenci mieli pełen wgląd w oferowane opcje żywieniowe. Nad całością tego procesu czuwa doświadczony zespół dietetyczek naszego szpitala.
Właściwie skomponowana dieta stanowi integralną część kompleksowego procesu leczenia i przyczynia się do osiągnięcia lepszych rezultatów zdrowotnych.

Galeria

Śląskie
"Repty" GCR jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji im. Gen. Jerzego Ziętka w Tarnowskich Górach, ul.Śniadeckiego 1, 42-600 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję