Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiej
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Aktualności

Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz spotkał się z dyrektorem Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "Repty"

Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz w poniedziałek 20 kwietnia spotkał się z dyrektorem Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "Repty" Norbertem Komarem, aby omówić model współpracy w przypadku pojawienia się konieczności objęcia opieką bytomian przez tarnogórski ośrodek.

To ważne, aby nieporozumienia wyjaśniać i wyciągać z nich konstruktywne wnioski. Postanowiliśmy, że wspólnie z GCR "Repty" wypracujemy ścieżkę postępowania na wypadek konieczności udzielenia przez szpital schronienia i opieki pensjonariuszom domu pomocy społecznej - mówi Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia.

W czasie pandemii koronawirusa sytuacja podopiecznych domów pomocy społecznej w Polsce jest trudna i dynamiczna. Musimy być gotowi do tego, aby móc udzielić im opieki w sposób sprawny i profesjonalny. Dlatego wspólnie z władzami Bytomia chcemy opracować procedury przyjęcia do szpitala pacjentów domów pomocy społecznej, którzy mogą być zakażeni koronawirusem - mówi Norbert Komar, dyrektor GCR "Repty".

Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Bytomiu i GCR "Repty" opracują zespół dobrych praktyk na wypadek konieczności przeniesienia dużej liczby pensjonariuszy do szpitala. Nieporozumienie jakie zaistniało pomiędzy władzami Bytomia a dyrekcją GCR "Repty", związane z planowanym ulokowaniem w tarnogórskim ośrodku pensjonariuszy DPS "Kombatant" zostało wyjaśnione.

W Urzędzie Miejskim w Bytomiu wzięli udział także Waldemar Gawron, zastępca prezydenta Bytomia i Mariusz Batkiewicz, kierownik Działu Organizacji GCR "Repty".

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Galeria

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję