Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiejwysoki kontrasttekst o normlanej wielkościzmniejsz tekstpowiększ tekst
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Ogłoszenia

Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz spotkał się z dyrektorem Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "Repty"

Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz w poniedziałek 20 kwietnia spotkał się z dyrektorem Górnośląskiego Centrum Rehabilitacji "Repty" Norbertem Komarem, aby omówić model współpracy w przypadku pojawienia się konieczności objęcia opieką bytomian przez tarnogórski ośrodek.

To ważne, aby nieporozumienia wyjaśniać i wyciągać z nich konstruktywne wnioski. Postanowiliśmy, że wspólnie z GCR "Repty" wypracujemy ścieżkę postępowania na wypadek konieczności udzielenia przez szpital schronienia i opieki pensjonariuszom domu pomocy społecznej - mówi Mariusz Wołosz, prezydent Bytomia.

W czasie pandemii koronawirusa sytuacja podopiecznych domów pomocy społecznej w Polsce jest trudna i dynamiczna. Musimy być gotowi do tego, aby móc udzielić im opieki w sposób sprawny i profesjonalny. Dlatego wspólnie z władzami Bytomia chcemy opracować procedury przyjęcia do szpitala pacjentów domów pomocy społecznej, którzy mogą być zakażeni koronawirusem - mówi Norbert Komar, dyrektor GCR "Repty".

Przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Bytomiu i GCR "Repty" opracują zespół dobrych praktyk na wypadek konieczności przeniesienia dużej liczby pensjonariuszy do szpitala. Nieporozumienie jakie zaistniało pomiędzy władzami Bytomia a dyrekcją GCR "Repty", związane z planowanym ulokowaniem w tarnogórskim ośrodku pensjonariuszy DPS "Kombatant" zostało wyjaśnione.

W Urzędzie Miejskim w Bytomiu wzięli udział także Waldemar Gawron, zastępca prezydenta Bytomia i Mariusz Batkiewicz, kierownik Działu Organizacji GCR "Repty".

Autor: Biuro Prasowe UM w Bytomiu
Zdjęcia: Archiwum UM Bytom/Hubert Klimek

Galeria

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję