Menu
Biuletyn Informacji PublicznejFundusze Unii EuropejskiejFundusze Unii Europejskiej
Logo GCR "Repty"

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

"Repty" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji

im. gen. Jerzego Ziętka


Aktualności

Przekaż 1% podatku na rzecz GCR "Repty" na zakup sprzętu

Fundacja "PRO-EKO" z Łazisk Górnych to zaprzyjaźniony podmiot wspierający GCR "REPTY" już od lat 90-tych ubiegłego wieku. Dzięki darowiznom fundacji wielokrotnie możliwe było zakupienie sprzętów medycznych, które potem służyły pacjentom i pracownikom przez wiele lat.

Podobnie jak w latach poprzednich, również w tym roku możemy liczyć na wsparcie Fundacji. W ubiegłym roku, w marcu podpisano porozumienie, na mocy którego Fundacja utworzyła dwa subkonta, gdzie gromadzone będą darowizny na rzecz GCR "REPTY" z indywidualnych wpłat oraz 1% podatku dochodowego.

Zgromadzone środki pozwolą nam na zakupy sprzętu medycznego, aparatury medycznej, podnoszenie kwalifikacji kadry medycznej oraz realizację programów zdrowotnych przeznaczonych dla społeczeństwa Ziemi Śląskiej.

W celu oddania 1% z podatku dochodowego za rok 2021 należy wypełnić zeznanie podatkowe w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2020 roku.

Numer KRS do wpisania w zeznaniu podatkowym: 0000064561.

Śląskie
GCR "Repty" jest jednostką ochrony zdrowia Samorządu Województwa Śląskiego

Wszystkie Prawa Zastrzeżone ©

Do góry
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma SP ZOZ "REPTY" Górnośląskie Centrum Rehabilitacji, ul.Śniadeckiego 1, 42-604 Tarnowskie Góry. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki. Strona wykorzystuje pliki cookies.Akceptuję